11 клас





Граматику Англійської мови можна вивчати за допомогою easy-english.com.ua


Тема: IT'S YOUR PLANET

Підтема: Opinion essay. The Structure of an Opinion Essay

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.155-156), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will learn the structure of an Opinion Essay.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати тренувальну вправу - Впр. 2, 3, ст.155 (підручник), Впр.4а, ст.156 (підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати тренувальну вправу - Впр.1, ст.155 (підручник), Writing Point - ст.155-156, Впр.5а, ст.157 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати тренувальну вправу - Впр.4 в,с, ст.156 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми, розглянути - the structure of an Opinion Essay. Виконати всі тренувальні вправи.



Тема:  IT'S YOUR PLANET

Підтема: Writing an Opinion Essay

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт. 157-160), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will write an Opinion Essay.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:Опрацювати нову лексику з теми.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати тренувальну вправу - Впр.7в, ст.159 (підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати тренувальну вправу - Впр.6, ст.157-158 (підручник), Впр.7а, ст.158-159 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати тренувальну вправу - Впр.8, ст.160 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми, розглянути - the structure of an Opinion Essay, написати ессе.



Тема: SPEAKING ABOUT ART

Підтема: Види мистецтва. Опис творів живопису. В картинній галереї.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.165-168), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about art.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
an arrangement (of)
a show
a victim
to absorb
to affect
to enliven
to float
sheer
significant
to catch somebody's breath
to feel a lump in smb's throat
to make smb gasp
to pore over smth with delight
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
        Мовленнєві зразки:
It looked as if he were sinking out of sight.
Her complexion is contrasted by...
The artist enlivens the face by...
Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.2, 3 - ст.165 (підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.4 - ст.165 -168 (підручник), Впр.5, ст.168 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.1 - ст.165 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО з теми, текст The Picture - ст.165-167 (підручник) - читати та перекладати. Виконати всі тренувальні вправи.



ТемаSPEAKING ABOUT ART

Підтема: Кіномистецтво: улюблені фільми та актори. Відвідування театру: враження від побаченої вистави.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.169-172), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about art.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
to put into words
to be sinking out of sight
Art
Work of art
Виконати тренувальну вправу: Vocabulary Point - ст.171 (підручник)

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Мовленнєві зразки:
My preference lies with genre of...
It is a form of entertainment.
It was filmed in...
Looking at the picture, you can...
You feel the threatening silence before...
Having received the...he went to...

Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.6, 7 - ст.169 (підручник), Впр.9, 10 - ст.170 (підручник)

      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.8 - ст.169 - 170 (підручник), 
Впр.1 - ст.171 (підручник), 
Впр.2 - ст.171-172 (підручник), 
Впр.3,4,5 - ст.172 (підручник)

      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Описати улюбленого актора або фільм.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО з теми, описати улюбленого актора або фільм.



ТемаSPEAKING ABOUT ART

ПідтемаКіномистецтво: улюблені фільми та актори. Відвідування театру: враження від побаченої вистави.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.173 - 175), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about art.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:






4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
to put into words
to be sinking out of sight
Art
Work of art
      
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Мовленнєві зразки:
My preference lies with genre of...
It is a form of entertainment.
It was filmed in...
Looking at the picture, you can...
You feel the threatening silence before...
Having received the...he went to...

Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.2b - ст.174  (підручник)

      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 - ст.173 (підручник), 
Впр.2а - ст.173-174 (підручник), 
Впр.3 - ст.174 (підручник), 
Впр.6 - ст.175 (підручник)

      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4 - ст.174 (підручник), 
Впр.5,6 - ст.175 (підручник), 

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Grammar Point - ст. 173 (підручник).



ТемаSPEAKING ABOUT ART

ПідтемаКіномистецтво: улюблені фільми та актори. Відвідування театру: враження від побаченої вистави.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.176-179), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about art.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:





4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
an approval
a fiction film
a must-see movie
recognition
heartwarming
meaningless
striking
unfavourablt
to blend
together
      
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Мовленнєві зразки:
it takes place in...
it is based on...
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 - ст.176 (підручник), 
Впр.4b - ст.177 (підручник), 
Впр.5 - ст.178 (підручник), 
Впр.7 - ст.179 (підручник)

      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальну вправу:
Впр.3 - ст.177 (підручник)

      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальну вправу:
Впр.4а - ст.177 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми, описати свої враження від відвідування театру.



ТемаSPEAKING ABOUT ART

Підтема: Театральні програми та афіші.Мистецтво в житті людини.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.180-185), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about the role of art in our lifes.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
artistry
craftsmanship
a failure
insight
performance
a shape
to confess
contemporary
      
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Мовленнєві зразки:
I thought the production was really brilliant.
This play is a complete failure with the public.
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 b - ст.180 (підручник), 
Впр.4 - ст.184-185 (підручник), 
Впр.5 - ст.185 (підручник), 

      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 - ст.180-181 (підручник)
Впр.3b - ст.182-183 (підручник)

      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1а - ст.180 (підручник)
Впр.3а - ст.181 (підручник)

      5) Подання граматичного матеріалу - The Participle - вивчаємо граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми, вивчити граматичний матеріал за посиланням easy-english.com.ua/ Виконати письм. Впр.1а - ст.180 (підручник), Впр.3а - ст.181 (підручник).
   


ТемаSPEAKING ABOUT ART

Підтема: Театральні програми та афіші.Мистецтво в житті людини.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.186-192), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about the role of art in our lifes.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до ст. 186-192.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Мовленнєві зразки:
I thought the production was really brilliant.
This play is a complete failure with the public.
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.3 - ст.187 (підручник), 
Впр.5 - ст.189-185 (підручник), 
Впр.6, 7, 8 - ст.189-191 (підручник), 
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 - ст.186 (підручник)
Впр.4 - ст.188-189 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 - ст.186-187 (підручник)
Робота над проектом Впр.9 - ст.191-192
      5) Подання граматичного матеріалу - The Participle - вивчаємо граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми, вивчити граматичний матеріал за посиланням easy-english.com.ua/ Виконати письм. Впр.2 - ст.186-187 (підручник), Впр.9 - ст.191-192 (підручник).



ТемаSPEAKING ABOUT ART

Підтема: Writing Reviews.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.193-198), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about the role of art in our lifes.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

   4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до Впр.1 - ст.196.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1b - ст.193 (підручник), 
Впр.4b - ст.196 (підручник),  
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1a, 2, 3 - ст.193-194 (підручник)
Впр.4 - ст.197-198 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4а - ст.194 (підручник)
Впр.5 - ст.195
      5) Подання граматичного матеріалу - The Participle - вивчаємо граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua
Виконати тренувальну вправу - Впр.2 - ст.196

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми, вивчити граматичний матеріал за посиланням easy-english.com.ua/ Виконати письм. Впр.2 - ст.196 (підручник), Впр.4а - ст.194 (підручник), Впр.5 - ст.195 (підручник).



Тема: FOCUS ON YOUTH

Підтема: Участь молоді в соціальних проектах.Проблеми молоді та пошук шляхів їх подолання.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.199-207), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about your role in our modern life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
 4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.199-207.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 - ст.199 (підручник), 
Впр.3 - ст.202 (підручник)
Впр.6 - ст.204-205 (підручник), 
Впр.1 - ст.206 (підручник)
Впр.3,4 - ст.207 (підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 - ст.199-201 (підручник)
Впр.4,5 - ст.203-204 (підручник)
Впр.1 - ст.206 (підручник)
Впр.2 - ст.207 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.7 - ст.205 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми,  Впр.7 - ст.205 (підручник).



Тема: FOCUS ON YOUTH

Підтема: Участь молоді в соціальних проектах.Проблеми молоді та пошук шляхів їх подолання.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.208-223), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about your role in our modern life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.208-223.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1а - ст.210 (підручник), 
Впр.5 - ст.213 (підручник)
Впр.1-2 - ст.215-216 (підручник), 
Впр.3 - ст.217 (підручник)
Впр.3 - ст.220-221 (підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1b - ст.208 (підручник)
Впр.4,5 - ст.209 (підручник)
Впр.1b, 2 - ст.210-211 (підручник)
Впр.4 - ст.212-213 (підручник)
Впр.4 - ст.217-218 (підручник)
Впр.1 - ст.219 (підручник)
Впр.4 - ст.221-223 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1а - ст.208 (підручник)
Впр.3 - ст.209 (підручник)
Впр.2 - ст.220 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми,  Впр.1а - ст.208 - письм., Впр.3 - ст.209 - письм., .Впр.2 - ст.220 - письм.



Тема: FOCUS ON YOUTH

Підтема: Участь молоді в соціальних проектах.Проблеми молоді та пошук шляхів їх подолання.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.223-236), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about your role in our modern life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.223-236.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.5 - ст.223 (підручник), 
Впр.6, 7, 8 - ст.224-225 (підручник)
Впр.2 - ст.228-229 (підручник), 
Впр.4 - ст.231 (підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3 - ст.229-230 (підручник)
Впр.4 - ст.233-236 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.9 - ст.226-227 (підручник) - робота над проектом
Впр.1 - ст.228 (підручник)
Впр.5 - ст.231 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми,  Впр.9 - ст.226-227 - письм., Впр.1 - ст.228 - письм., .Впр.5 - ст.231 - письм.





КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ЧИТАННЯ - READING


READING
  1. Прочитати текст та доповнити речення .
Being watched
We like to see murderers and thieves end up in prison. If they are caught as a result of being filmed by security cameras, (1) ………………………………………, we enjoy it even more. It gives us comforting feeling that ever-improving technology may just be the weapon we have long been looking for in our war against them. Recent scientific breakthroughs have also made it possible to solve crimes that took place decades ago, (2) ………………………………………… This, too, is good news; if it is true it means that there really is no hiding place for the wrongdoer, (3) ……………………………………………………., and that crime cannot pay.
The worrying thing is, of course, that it is not only the criminals who are being watched. All of us have now become the stars of films made in shops, (4) …………………………….. Records are kept, and sometimes sold, of the numbers we most often phone, while the E-mails we like to think of as being private and personal are copied and stored by persons unknown. Some will say this is the price of freedom from crime, (5) ………………………………………. Others believe it is dangerously similar to the argument used by police states to control their citizens.
A   in car parks and in the high street.
B   that the innocent have nothing to fear.
C   so that just about any story can be worked out from its ending.
D   having their phone calls listened to or their E-mail messages read
E   that the police will always get their man
  1. Прочитайте текст в задание №1 снова и определите правда (true) в предложение или ложь (false).
6. People want to see criminals in prison.                                                                              T / F
7. Security cameras can’t give us the feeling of comfort in the war against criminals.         T / F
8. Security cameras can’t help to solve crimes that happened some years ago.                     T / F
9. It is not only the criminals who are being watched, but all people are filmed.                  T / F
10. Security cameras can help you to be free from crime.                                                     T / F
USE OF ENGLISH
  1. Прочитайте предложения и впишите слова справа в правильной форме в предложения.
11. I love the way he depicts people and his ………………….                                 SENSITIVE
12. It is such a good ………………….                                                                      EXHIBIT
13. Rembrandt’s pictures are always ………………….. for me.                               IMPRESS
14. The improvements were simple but remarkably ……………                              EFFECT

15. Cubism is a European art …………….., initiated in France in 1907.                   MOVE




КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ПИСЬМА - WRITING

1. ____ President of ____ United States lives in ____ White House in ____ Washington D.C.

A. – , the, the, –
B. – , the, – , the
C. – , – , the, the
D. The, the, the, –

2. ____ not any glass in the windows, that is why ____ so cold in the room.

A. There is, it is
B. It is, there is
C. There are, it is
D. There was, there is

3. When the fog ____, we ____ to see where we are.

A. lifts, may
B. will lift, will be able
C. lifts, will be able
D. lifts, must

4. You looked very busy when I ____ you last night. What ____?

A. see, do you do
B. see were you doing
C. have seen, are you doing
D. saw, were you doing

5. Mary hasn’t been in London, ____ she?

A. hasn’t
B. did
C. has
D. didn’t

6. ____ breakfast yet? – Yes, I ____.

A. Did you have, have
B. Had you had, have
C. Have you had, have
D. Do you have, had

7. I ____ a new house last year, but I ____ my old house yet, so at the moment I have two houses.

A. buy, don’t sell
B. bought, haven’t sold
C. have bought, sold
D. had bought, didn’t sell

8. After failing his driving test four times, he finally ____ trying to pass.

A. gave in
B. gave off
C. gave away
D. gave up

9. I ____ all of the questions correctly since I began this grammar exercise.

A. am answering
B. answer
C. have answered
D. had answered

10. I have my English class ____ Monday morning.

A. in
B. at
C. for
D. on

11. I was late. The teacher ____ the test when I ____ to class.

A. has already given, got
B. had already given, got
C. has already given, get
D. was already giving, get

12. They can’t have ____ more strawberries. I want ____ to make jam.

A. some, any
B. no, some
C. any, any
D. any, some

13. We all ____ his story as a joke.

A. thought
B. intended
C. treated
D. found

14. They ____ to return next Monday.

A. are sure
B. was sure
C. will be sure
D. would sure

15. My hair ____ very long.

A. grow
B. has grown
C. have grown
D. are growing

16. Nothing was stolen, ____?

A. was it
B. wasn’t anything
C. wasn’t it
D. was anything

17. I enjoyed the film last night. ____.

A. Neither do I
B. Neither did I
C. So do I
D. So did I

18. You are always ____ excuses for not ____ your homework on time.

A. making, making
B. doing, doing
C. making, doing
D. doing, making

19. I can’t speak French. I wish I ____.

A. can
B. would
C. could
D. had been able

20. What time does your plane take ____?

A. off
B. out
C. to
D. from

21. When I ____ for my passport, I ____ this old photograph.

A. look, found
B. was looking, found
C. will look, will find
D. looked, found

22. I____ to the theatre for ages.

A. wasn’t
B. hadn’t been
C. won’t be
D. haven’t been

23. Did you notice Nick ____ another student’s paper during the exam?

A. looked at
B. to look at
C. has looked at
D. looking at

24. I ____ to live with my family, but now I live alone.

A. am used
B. used
C. am accustomed
D. was used

25. You ____ have a passport if you want to travel abroad.

A. have to
B. can
C. may
D. might

26. She said that she ____ her present flat and ____ to find another.

A. doesn’t like, tried
B. doesn’t like, was trying
C. didn’t like, was trying
D. doesn’t like, will try

27. If it ____ raining yesterday, we ____ the game.

A. hadn’t been, would have finished
B. wasn’t, will finish
C. weren’t, would have finished
D. weren’t, would finish

28. The new highway ____ sometime next month.

A. has been completed
B. completes
C. will complete
D. will be completed

29. I have always enjoyed travelling. My sister, ____, prefers to stay home.

A. although
B. though
C. however
D. but



14.05.2020

КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ТЕМАТИЧНИЙ - SPEAKING

Інстркуція - Write a few sentences about your favourite composer (or singer, or musician, or pop group, or rock group). Use the questions given below as a plan.
Фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.


1.Does music appeal to the heart and mind of man, to his feelings and ideals? (5 sentences)

2.What feelings does music arouse? (5 sentences)

3.What role does music play in your life? (5 sentences)

4.What kind of music do you like to listen to? Why? (5 sentences)
5.Whi is your favourite composer (or singer, or musician, or pop group, or rock group)? Why? (5 sentences)


 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ РОЗУМІННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Інструкція: проглянути текст, зрозуміти зміст, виконати завдання, відповіді надіслати на вайбер за номером 063 989 89 03

PRINCE WILLIAM
On the 21 st of June 1982,Prince William Arthur Philip Louis
Windsor was born in London. He is the eldest son of the Prince and Princess of Wales. Prince William is second in line to the throne after his father, Prince Charles. He is the most popular prince of the XXI century.
Being a prince is not as easy as it may seem. Being a future king
is even more difficult. The British royal family has a long history.
Britain has seen both successful and unsuccessful rulers. Now, there are a lot of people in Britain who believe that Britain should get rid of the royal family. One of the main reasons is that having a monarchy is very expensive. In Britain, most royal ceremonies, accommodation and expenses are paid for by the taxpayer .A series of royal scandals have also damaged the reputation of the royal family. One of them is the divorce of William's parents, Prince Charles and Princess Diana.
It made many people think that the days of the British royal family are over.
Many people believe that Prince William is the only person who
Can save the situation. His mother, Princess Diana was deeply loved and admired both in Britain and abroad. Since her tragical death British people have been desperate for a new hero. William has good looks, so like his mother’s. He has her smile, charm and a great sense of humour. That’s why he seems the only possible candidate. William also has his grandmother’s strength of character and determination.
This is why William is often called the perfect prince by the media.
However, William faces a lot of challenges in his life. To start
with, he does not like seeing his name in the newspapers. All his life William has been avoiding media attention as much as possible. So far, William has not done any thing that journalists could make into a scandal. Finding a girlfriend is not easy either. William knows that the minute he is seen with a girl, the whole world will know about it.
William also needs to find something to do with his life until he becomes King. He might wait for about forty years before he may become a King. At the moment, he is studying History of Art at St Andrews University in Scotland. It is already clear that William will have to work hard to organize his life.

Task I. Mark sentences as True or False
1) Prince Williams turn to be a king after his father.
2) All British kings were successful rulers.
3) Having a monarchy is cheap.
4) Finding a girl is difficult for William.

Task II. Fill in the missing part of the sentence
1) Very few people have seriously thought that…
a)Britain might ever stop being a monarchy
b)William would want to be a king
c)Britain had unsuccessful rulers

2)In Britain,...are paid for by the taxpayer.
a)all royal entertainments, and living expenses
b)many royal processions & festivals
c)most royal ceremonies,accommodation and expenses

3)...that William will have to work hard to organize his life
a)It is great
b)It is already clear
c)The British don’t think

4)Whatever truth, it is clear that William will have to
a)wait until his father inherits the throne
b)work hard to organize his life.
c)find a noble girlfriend

Task ІІІ. Answer the questions
1) What scandal damaged the reputation of the royal family?
2) Since when have the British people been desperate for a new
hero?
3) What does Prince William look like?
4) What challenges does William face in his life?



Тема: PEOPLE AND SOCIETY

Підтема: Людина у суспільстві. Спільнота людей. Громадське життя. Державний устрій країни. Політична система: гілки влади. Партії і політики.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.237-247), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about people and society.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.237-247
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 - ст.237 (підручник), 
Впр.6 - ст.241 (підручник)
Впр.7а - ст.241
Впр.4b - ст.245
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Текст "The State of Ukraine"ст.237-239 (підручник)
Впр.2, 3, 4,5 - ст.237-240 (підручник)
Впр.8 - ст.242 (підручник)
Впр.2, 3, 4а - ст. 244-245
Впр.1 - ст.246
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.7b - ст.241 (підручник) 
Впр.9 - ст.242 (підручник)
Впр.1 - ст.243 (підручник)
Впр.2- ст. 246-247 (підручник)
Впр.3, 4 - ст.247 (підручник)

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми,  Впр.7b - ст.241 (підручник), Впр.9 - ст.242 (підручник), Впр.1 - ст.243 (підручник), Впр.2- ст. 246-247 (підручник), Впр.3, 4 - ст.247 (підручник) - письм.



Тема: PEOPLE AND SOCIETY

Підтема: Незалежність держави. Конституція - основний закон країни. Права та обов'язки громадян. Демократичні свободи. Міжнародні організації. Вибори в Україні. Міжнародна політика.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.248-254), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about people and society.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.248-254
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 - ст.248 (підручник), 
Впр.4 - ст.249 (підручник),
Впр.1 - ст.251 (підручник),
Впр.2b - ст.252 (підручник),
Впр.3b - ст.253 (підручник),
Впр.4 - ст.254 (підручник).
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3 - ст. 249 (підручник)
Впр.2а - ст.251-252 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3а- ст.252-253 (підручник) 

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми,  Впр.3а - ст.252-253 (підручник) - письм.



Тема: PEOPLE AND SOCIETY

Підтема: Незалежність держави. Конституція - основний закон країни. Права та обов'язки громадян. Демократичні свободи. Міжнародні організації. Вибори в Україні. Міжнародна політика.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.255-261), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about people and society.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.255-261
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.3 - ст.256 (підручник), 
Впр.5 - ст.258 (підручник),
Впр.6b, 7 - ст.259-261 (підручник),
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 - ст. 255 (підручник)
Впр.4 - ст.256-257 (підручник)
Впр.6а - ст.258-259
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2- ст.256 (підручник) 

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити ЛО з теми,  Впр.2 - ст.256 (підручник) - письм.



REVISION - ПОВТОРЕННЯ
Тема: SPEAKING ABOUT ART

Підтема: Види мистецтва. Опис творів живопису. В картинній галереї.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.165-168), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about art.
3. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
an arrangement (of)
a show
a victim
to absorb
to affect
to enliven
to float
sheer
significant
to catch somebody's breath
to feel a lump in smb's throat
to make smb gasp
to pore over smth with delight
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
        Мовленнєві зразки:
It looked as if he were sinking out of sight.
Her complexion is contrasted by...
The artist enlivens the face by...
Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.2, 3 - ст.165 (підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.4 - ст.165 -168 (підручник), Впр.5, ст.168 (підручник)
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи: Впр.1 - ст.165 (підручник)

4. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО з теми, текст The Picture - ст.165-167 (підручник) - читати та перекладати. Виконати всі тренувальні вправи.


2 комментария: