Граматику Англійської мови можна вивчати за допомогою easy-english.com.ua
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Засоби масової інформації в нашому житті
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Щзнайомлення учнів з граматичним матеріалом - Present Coninuous Tense
Щзнайомлення учнів з граматичним матеріалом - Present Coninuous Tense
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening
(продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички
- Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.145-147), електронні
ресурси
Хід уроку:
1. Привітання -
Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети
уроку - Aim: Today we will speak about different kinds of mass media.
3. Введення в іншомовну
атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання
та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати ЛО з теми відповідно до тренувальної вправи:
Впр.2, ст.145.
2) Подання та відпрацювання граматичного матеріалу:
Опрацювати ЛО з теми відповідно до тренувальної вправи:
Впр.2, ст.145.
2) Подання та відпрацювання граматичного матеріалу:
Виконати наступні тренувальні вправи на вживання Present Continuous Tense
1. Поставьте дієслова у форму Present
Continuous:
- Listen to the football fans. They (sing) songs.
- Look at him. He (try) to help her.
- The other one (help) his father with car.
- They feel happy because they (have) a good time here in this park.
2. Поставьте дієслова у Present
Simple чи Present Continuous:
- Hey, look! Linda (go) to the cinema.
- On her left hand, Linda (carry) her handbag.
- The handbag (be) beautiful.
- Linda usually (put) on brown shoes but now she (wear) black trainers.
- And take a look, she (take) an umbrella.
2)
Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступну усну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.145
Впр.1, ст.145
3)
Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.3, ст.146
Впр.3, ст.146
4)
Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.5, ст.147
Впр.5, ст.147
5. Заключна частина уроку:
Домашнє
завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал. Виконати всі тренувальні вправи.
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Засоби масової інформації в нашому житті
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening
(продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички
- Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.147-149), електронні
ресурси
Хід уроку:
1. Привітання -
Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети
уроку - Aim: Today we will speak about different kinds of mass media.
3. Введення в іншомовну
атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання
та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Виконати наступну тренувальну вправу: Опрацювати ЛО з теми відповідно до
Впр.2, ст.145.
Впр.2, ст.145.
2)
Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.10, 11 - ст.148-149.
Впр.10, 11 - ст.148-149.
3)
Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.6, ст.147-148.
Впр.9, ст.148
Впр.6, ст.147-148.
Впр.9, ст.148
4)
Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.7, ст.148
Впр.12, ст.149
Впр.7, ст.148
Впр.12, ст.149
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Повторити граматичний матеріал. Виконати всі тренувальні вправи.
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Телебачення та радіо
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening
(продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички
- Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.150-152), електронні
ресурси
Хід уроку:
1. Привітання -
Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети
уроку - Aim: Today we will discuss different kinds of mass media.
3. Введення в іншомовну
атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання
та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Виконати наступну тренувальну вправу: Опрацювати лексичні одиниці з теми відповідно до Впр. 2, ст.150)
2)
Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, 3b ст.1149-150
Впр.1, 3b ст.1149-150
3)
Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, 4а, ст.150-151
Впр.2, 4а, ст.150-151
4)
Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр. 3а , ст.150
Впр.4b, ст.151-152
Впр. 3а , ст.150
Впр.4b, ст.151-152
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал. Виконати всі тренувальні вправи.
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Телебачення та радіо
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Ознайомлення учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій;
Ознайомлення учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening
(продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички
- Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.152-154), електронні
ресурси
Хід уроку:
1. Привітання -
Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети
уроку - Aim: Today we will discuss different kinds of mass media.
3. Введення в іншомовну
атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання
та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
2) Подання та відпрацювання граматичного матеріалу за посиланням : easy-english.com.ua
Виконати наступну тренувальну вправу: Опрацювати ЛО з теми відповідно до
Впр.7, ст.1532) Подання та відпрацювання граматичного матеріалу за посиланням : easy-english.com.ua
3)
Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.7, 8 ст.153
4)
Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.6, ст.152
5)
Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.9, ст.153
Впр.10, ст.154
Впр.10, ст.154
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал. Виконати всі тренувальні вправи.
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Моя улюблена телепередача.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Щзнайомлення учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій;
Щзнайомлення учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening
(продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички
- Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (155-157), електронні
ресурси
Хід уроку:
1. Привітання -
Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети
уроку - Aim: Today we will discuss our favourite TV-programm..
3. Введення в іншомовну
атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання
та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати наступні ЛО з теми:
foray
daytime
the highest rated
namesake
foray
daytime
the highest rated
namesake
2)
Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, 3 , ст.155-156
3)
Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.4, ст.157
Впр.4, ст.157
4)
Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.4, сю157, граматичні вправи
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал. Виконати всі тренувальні вправи.
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Моя улюблена телепередача.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій
Ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening
(продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички
- Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.158-159), електронні
ресурси
Хід уроку:
1. Привітання -
Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети
уроку - Aim: Today we will discuss our favourite TV-programm
3. Введення в іншомовну
атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання
та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати наступні ЛО з теми:
assessment
sitcom
countdown
2) Подання та опрацювання нового граматичного матеріалу за посиланням: easy-english.com.ua
2) Подання та опрацювання нового граматичного матеріалу за посиланням: easy-english.com.ua
3)
Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.7, ст.159
Впр.7, ст.159
4)
Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.5, ст.158
Впр.5, ст.158
5)
Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.6, ст.158
Впр.8, с.159
Впр.6, ст.158
Впр.8, с.159
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал. Виконати всі тренувальні вправи.
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Шкільна радіопрограма.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій
Ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.159), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss school radio-programm.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати наступні ЛО з теми:
to be responsible for
writing scripts
2) Подання та опрацювання нового граматичного матеріалу за посиланням: easy-english.com.ua
3) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.3, ст.159
Впр.3, ст.159
4) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.159
Впр.1, ст.159
5) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.159
Впр.4, с.159
Впр.2, ст.159
Впр.4, с.159
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал.Oпрацювання нового граматичного матеріалу за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи. Впр.2,4 ст.159 - письм.
Тема: Information magic - Засоби масової інформації в нашому житті
Підтема: Урок корекції знань умінь та навичок.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій
Ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом - Герундій
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.160-162), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of mass-media in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати та повторити всі ЛО з теми:
2) Опрацювати та повторити граматичний матеріал - Герундій- за посиланням: easy-english.com.ua
Впр.4, ст.162
Впр.4, ст.162
3) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, 2, ст.160
Впр.1, 2, ст.160
4) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.3, ст.161
Впр.5, ст.162
Впр.3, ст.161
Впр.5, ст.162
5) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4, с.162
Впр.4, с.162
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал Герундій - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи. Впр.4 ст.162 - письм.
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Світ професій.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.165-167), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми:
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, 2, ст.165
Впр.1, 2, ст.165
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.3, ст.166
Впр.3, ст.166
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3a, ст.166
Впр.4 ст.167
Впр.3a, ст.166
Впр.4 ст.167
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Повторити граматичний матеріал Герундій - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи.Впр.3а ст.166, Впр.4 ст.167 - письм.
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Світ професій.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.167-169), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми:
Впр.5, ст.167
Впр.5, ст.167
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.9, ст.168
Впр.9, ст.168
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.4, ст.167
Впр.6, ст.168
Впр.4, ст.167
Впр.6, ст.168
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.7, ст.168
Впр.8 ст.168
Впр.10 ст.169
Впр.7, ст.168
Впр.8 ст.168
Впр.10 ст.169
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Повторити граматичний матеріал Герундій - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи.Впр.7 ст.168 - письм., Впр.8 ст.168 - письм., Впр.10 ст.169 - письм.
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Один день із життя.....
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.169-172), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми:
Впр.2а, ст.170
Впр.2а, ст.170
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.169
Впр.7 ст.172
Впр.1, ст.169
Впр.7 ст.172
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.3, ст.170-171 - читати та перекладати
Впр.3, ст.170-171 - читати та перекладати
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5, ст.171
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
Впр.6 ст.171 (письм.)
Впр.5, ст.171
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
Впр.6 ст.171 (письм.)
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал : Модальні дієслова - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи.Впр.5 ст.171 - письм., Впр.6 ст.171 - письм.
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Один день із життя.....
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.172-174), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми:
Впр.4, ст.171
Впр.4, ст.171
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.10, 13, ст.173-174
Впр.10, 13, ст.173-174
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.8, ст.172-173 - читати та перекладати
Впр.8, ст.172-173 - читати та перекладати
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.11, 12, ст.174
Впр.14 ст.174
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
Впр.11, 12, ст.174
Впр.14 ст.174
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал : Модальні дієслова - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи.Впр.11, 12 ст.174 - письм., Впр.14 ст.174 - письм.
КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ЧИТАННЯ - READING
Інстркуція - уважно прочитати тексти, зрозуміти зміст,
1 завдання - обрати відповідну назву,
2. завдання - визначити чи правда чи кривда у ствердженні, позначити або плюсом (+) або мінусом (-) поряд із номером речення.
3 завдання - обрати правильне доповнення до початку речення.Термін виконання - до 14.00 , фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.
Task 1 Read the magazine article and match the headings (a-d) below with the paragraphs (1-4).
1.Sit on the chair and put one leg out in front of you. Point your toes and ‘write’ each letter of the alphabet in the air with your big toe. Then repeat the exercise with the other foot. This is great for people who like skiing, snowboarding or ice skating.
2. Put a tape measure on a wall outside your house and see how high you can reach with one hand. Then jump off one foot and see how high you can get. Then jump off both feet. Try to jump higher each day. This is useful basketball practice, by the way!
3. You don’t need a partner for this .Dancing is an aerobic exercise – this means it brings a lot of new oxygen to your muscles. This is really important because it makes your heart strong and keeps you healthy. Dance 2or 3 times a week – at home or a discotheque!
4. Do you think helping at home is useless and boring? You’re wrong. Housework can make your muscles and bones strong. Cleaning floors or windows are also great exercise for your elbows and knees. And 30 minutes of digging the garden can burn 200 calories.
a. Dance to the music!
b. Jump for Joy!
c. Tide Your Room.
d. Easy as ABC!
Task 2 Read the text. Are these statements true ( T ) or false ( F )?
Dogs are popular too – 36% of Russians have dogs and there are dogs show all over the country. The shows have prizes for different types of dogs. There is also a dog show programme on TV.
Wild bird were once very common pets in Russia. Many people had wild birds from the forest in their homes. They feed the birds in March and April every year to celebrate spring. Now only 12% have birds as pets – there are mostly budgies.
Goldfish are less popular now, too - only 4% of Russians have them as pets. And 10% of animal lovers have other pets. Some of these are small, friendly animals such as rabbits. Others are dangerous or rare pets like the spider you can see here.
Task 3. Choose the best sentence ending (a, b, c or d) which is true to the text
If both parents go to work it is wise to take on a nanny. Some nannies live in the house where they work, some come in the morning and leave when one of the parents come back home. Having a nanny is not a new idea; most rich families have always had one, even if mothers don’t work. Nannies can also work as cleaning ladies or housekeepers, for additional money, of course. In most European countries there are agencies who send nannies to families. These firms care about their reputation so you practically don’t run any risk when you leave your child alone with a new person. Agencies also require some qualifications from the nannies which can be obtained in special colleges or evening classes. Is it good to leave a child in the charge of a nanny? Parents say it’s wonderful as they can work or go out freely without worrying about their child. Nannies must be content, too — they get reasonable money for doing what they like. The only disadvantage of this is that children spend less time with their parents and get less love and attention. But on the other hand, when a qualified nanny brings your child up you can be sure he or she will become friendlier and less spoilt.
1.Most nannies
a) live with the family they work in;
b) do the housework as well;
c) have good qualifications;
d) only work in rich families.
2. Parents employ nannies because
a) they don’t want to do the housework;
b) they have to work during the day;
c) they go out very often;
d) they have extra money.
3. Having a nanny in the house can be bad because
a) children become more friendly;
b) parents can go to work without worrying;
c) children become more spoilt;
d) parents don’t see their children very often.
4. Agencies which send nannies require qualifications because
a) they don’t want to pay more money;
b) they don’t like risking;
c) they care about what people say;
d) there is a serious competition between nannies.
КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ПИСЬМА - WRITING
Інстркуція - уважно прочитати тести, обрати правильний варіант відповіді (лише один) , фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.
1. ____ beef is a kind of ____ meat.
A. The, the
B. A, the
C. The, –
D. –, –
2. I’m really angry ____ you!
A. with
B. about
C. on
D. over
3. My father has lived in Japan ____ five years.
A. at
B. on
C. in
D. for
4. I’ll be on vacation ____ next week.
A. on
B. –
C. at
D. in
5. Can you tell ____ not to be so rude?
A. he
B. him
C. himself
D. his
6. ____ wasn’t easy to find your house.
A. There
B. This
C. That
D. It
7. The news he told us ____ interesting.
A. was
B. were
C. be
D. are
8. What is the ____ important invention in the twentieth century?
A. much
B. more
C. most
D. much more
9. This bank of the river isn’t ____ that one.
A. more beautiful
B. beautiful
C. so beautiful
D. as beautiful as
10. You look much ____ today.
A. good
B. better
C. the best
D. best
11. No letters again! ____ has written to me for a month.
A. Anybody
B. Somebody
C. Some
D. Nobody
12. Aunts, uncles and cousins are ____.
A. relatives
B. parents
C. families
D. neighbours
13. I’ll call you as soon as he ____.
A. will come
B. came
C. has come
D. comes
14. If he ____ without her, she will never speak to him again.
A. go
B. is going
C. will go
D. goes
15. What are you laughing ____?
A. about
B. at
C. over
D. above
16. It ____ since early morning.
A. rained
B. rains
C. had rained
D. has been raining
17. I’m afraid he ____ five minutes ago.
A. leaves
B. left
C. is leaving
D. has left
18. ____ you do me a favour?
A. May
B. Should
C. Can
D. Need
19. My sister was translating the article when I ____ the room.
A. had come into
B. came into
C. am coming into
D. come
20. I’d like to ask you ____ questions.
A. few
B. a little
C. a few
D. little
21. Children ____ by special instructors how to swim.
A. have taught
B. had taught
C. are taught
D. teach
22. Bill wanted to know when Nick ____ come to us.
A. can
B. will
C. will be able
D. could
23. My friend wanted ____ him as soon as I came home.
A. that I call
B. that I called
C. me to call
D. I called
24. Mother didn’t let the child ____ TV.
A. to watch
B. watching
C. watched
D. watch
25. It was so late that I ____ take a taxi.
A. was able
B. can
C. must
D. had to
26. She liked the film, ____ she?
A. did
B. didn’t
C. doesn’t
D. does
27. ____ Steve ____ Ann the other day?
A. Has ____ seen
B. Does ____ see
C. Did ____ see
D. Will ____ see
28. I got two letters. One was from my father. ____ was from my girlfriend.
A. The other
B. Another
C. Others
D. The others
29. If the ice were thick enough, we ____ able to walk across the river.
A. will be
B. would be
C. are
D. were
30. I don’t know if I ____ here when you phone tomorrow morning.
A. am
B. be
C. will be
D. Was
КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ТЕМАТИЧНИЙ - SPEAKING
Інстркуція - Write a few sentences about the professions the members of your family have. Use the questions given below as a plan.
Фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.
1, What do your parents (grandparents) do? (5 sentences)
2. Where do they work? (5 sentences)
3. What do they think about their jobs? (5 sentences)
4. What are your future professional plans? (5 sentences)
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Перспектива розвитку кар'єри
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.175-178), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми:
Впр.3, ст.176
Впр.3, ст.176
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, 3а, ст.175-176
Впр.2, 3а, ст.175-176
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.5, ст.177-178 - читати та перекладати
Впр.5, ст.177-178 - читати та перекладати
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5, ст.177-178
Впр.4 ст.176
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
Впр.5, ст.177-178
Впр.4 ст.176
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал : Модальні дієслова - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи.Впр.5 ст.177-178 - письм., Впр.4 ст.176 - письм.
КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ЧИТАННЯ - READING
Інстркуція - уважно прочитати тексти, зрозуміти зміст,
1 завдання - обрати відповідну назву,
2. завдання - визначити чи правда чи кривда у ствердженні, позначити або плюсом (+) або мінусом (-) поряд із номером речення.
3 завдання - обрати правильне доповнення до початку речення.Термін виконання - до 14.00 , фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.
Task 1 Read the magazine article and match the headings (a-d) below with the paragraphs (1-4).
1.Sit on the chair and put one leg out in front of you. Point your toes and ‘write’ each letter of the alphabet in the air with your big toe. Then repeat the exercise with the other foot. This is great for people who like skiing, snowboarding or ice skating.
2. Put a tape measure on a wall outside your house and see how high you can reach with one hand. Then jump off one foot and see how high you can get. Then jump off both feet. Try to jump higher each day. This is useful basketball practice, by the way!
3. You don’t need a partner for this .Dancing is an aerobic exercise – this means it brings a lot of new oxygen to your muscles. This is really important because it makes your heart strong and keeps you healthy. Dance 2or 3 times a week – at home or a discotheque!
4. Do you think helping at home is useless and boring? You’re wrong. Housework can make your muscles and bones strong. Cleaning floors or windows are also great exercise for your elbows and knees. And 30 minutes of digging the garden can burn 200 calories.
a. Dance to the music!
b. Jump for Joy!
c. Tide Your Room.
d. Easy as ABC!
Task 2 Read the text. Are these statements true ( T ) or false ( F )?
What pets do Russians have?
Most people in Russia love
animals. A lot of them have got one or more, even in big cities. .One survey
shows that 45% of Russians have cats at home. People like cats – in Moscow
there is the famous Cat Theatre and it is always full.Dogs are popular too – 36% of Russians have dogs and there are dogs show all over the country. The shows have prizes for different types of dogs. There is also a dog show programme on TV.
Wild bird were once very common pets in Russia. Many people had wild birds from the forest in their homes. They feed the birds in March and April every year to celebrate spring. Now only 12% have birds as pets – there are mostly budgies.
Goldfish are less popular now, too - only 4% of Russians have them as pets. And 10% of animal lovers have other pets. Some of these are small, friendly animals such as rabbits. Others are dangerous or rare pets like the spider you can see here.
1.
The
most popular pets are cats.
2.
45%
of people in cities have got cats.
3.
Dogs
can win prizes at dog shows.
4.
Wild
birds were popular pets some centuries ago.
5.
People
freed their birds in spring.
6.
Goldfish
are not very popular pets.
7.
A
lot of people have rare pets.
Task 3. Choose the best sentence ending (a, b, c or d) which is true to the text
If both parents go to work it is wise to take on a nanny. Some nannies live in the house where they work, some come in the morning and leave when one of the parents come back home. Having a nanny is not a new idea; most rich families have always had one, even if mothers don’t work. Nannies can also work as cleaning ladies or housekeepers, for additional money, of course. In most European countries there are agencies who send nannies to families. These firms care about their reputation so you practically don’t run any risk when you leave your child alone with a new person. Agencies also require some qualifications from the nannies which can be obtained in special colleges or evening classes. Is it good to leave a child in the charge of a nanny? Parents say it’s wonderful as they can work or go out freely without worrying about their child. Nannies must be content, too — they get reasonable money for doing what they like. The only disadvantage of this is that children spend less time with their parents and get less love and attention. But on the other hand, when a qualified nanny brings your child up you can be sure he or she will become friendlier and less spoilt.
1.Most nannies
a) live with the family they work in;
b) do the housework as well;
c) have good qualifications;
d) only work in rich families.
2. Parents employ nannies because
a) they don’t want to do the housework;
b) they have to work during the day;
c) they go out very often;
d) they have extra money.
3. Having a nanny in the house can be bad because
a) children become more friendly;
b) parents can go to work without worrying;
c) children become more spoilt;
d) parents don’t see their children very often.
4. Agencies which send nannies require qualifications because
a) they don’t want to pay more money;
b) they don’t like risking;
c) they care about what people say;
d) there is a serious competition between nannies.
КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ПИСЬМА - WRITING
Інстркуція - уважно прочитати тести, обрати правильний варіант відповіді (лише один) , фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.
Control of Writing (9th form)
1. ____ beef is a kind of ____ meat.
A. The, the
B. A, the
C. The, –
D. –, –
2. I’m really angry ____ you!
A. with
B. about
C. on
D. over
3. My father has lived in Japan ____ five years.
A. at
B. on
C. in
D. for
4. I’ll be on vacation ____ next week.
A. on
B. –
C. at
D. in
5. Can you tell ____ not to be so rude?
A. he
B. him
C. himself
D. his
6. ____ wasn’t easy to find your house.
A. There
B. This
C. That
D. It
7. The news he told us ____ interesting.
A. was
B. were
C. be
D. are
8. What is the ____ important invention in the twentieth century?
A. much
B. more
C. most
D. much more
9. This bank of the river isn’t ____ that one.
A. more beautiful
B. beautiful
C. so beautiful
D. as beautiful as
10. You look much ____ today.
A. good
B. better
C. the best
D. best
11. No letters again! ____ has written to me for a month.
A. Anybody
B. Somebody
C. Some
D. Nobody
12. Aunts, uncles and cousins are ____.
A. relatives
B. parents
C. families
D. neighbours
13. I’ll call you as soon as he ____.
A. will come
B. came
C. has come
D. comes
14. If he ____ without her, she will never speak to him again.
A. go
B. is going
C. will go
D. goes
15. What are you laughing ____?
A. about
B. at
C. over
D. above
16. It ____ since early morning.
A. rained
B. rains
C. had rained
D. has been raining
17. I’m afraid he ____ five minutes ago.
A. leaves
B. left
C. is leaving
D. has left
18. ____ you do me a favour?
A. May
B. Should
C. Can
D. Need
19. My sister was translating the article when I ____ the room.
A. had come into
B. came into
C. am coming into
D. come
20. I’d like to ask you ____ questions.
A. few
B. a little
C. a few
D. little
21. Children ____ by special instructors how to swim.
A. have taught
B. had taught
C. are taught
D. teach
22. Bill wanted to know when Nick ____ come to us.
A. can
B. will
C. will be able
D. could
23. My friend wanted ____ him as soon as I came home.
A. that I call
B. that I called
C. me to call
D. I called
24. Mother didn’t let the child ____ TV.
A. to watch
B. watching
C. watched
D. watch
25. It was so late that I ____ take a taxi.
A. was able
B. can
C. must
D. had to
26. She liked the film, ____ she?
A. did
B. didn’t
C. doesn’t
D. does
27. ____ Steve ____ Ann the other day?
A. Has ____ seen
B. Does ____ see
C. Did ____ see
D. Will ____ see
28. I got two letters. One was from my father. ____ was from my girlfriend.
A. The other
B. Another
C. Others
D. The others
29. If the ice were thick enough, we ____ able to walk across the river.
A. will be
B. would be
C. are
D. were
30. I don’t know if I ____ here when you phone tomorrow morning.
A. am
B. be
C. will be
D. Was
КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ТЕМАТИЧНИЙ - SPEAKING
Інстркуція - Write a few sentences about the professions the members of your family have. Use the questions given below as a plan.
Фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.
1, What do your parents (grandparents) do? (5 sentences)
2. Where do they work? (5 sentences)
3. What do they think about their jobs? (5 sentences)
4. What are your future professional plans? (5 sentences)
КОНТРОЛЬНА РОБОТА – КОНТРОЛЬ НАВИЧОК РОЗУМІННЯ ІНШОЇ МОВИ
TASK 1
Read the text and
match the parts of the sentences.
Personal Interests
Do you collect
stamps, stone, flowers or other things?
Are you interested
in dancing? Everyone likes dancing of some sort. Perhaps you are interested in
ballet, classical or modern. Or perhaps you like country- and folk-dancing.
Do you like
sightseeing in towns where there are old building: palaces and old houses oh
historical interest?
There are hundreds
of personal hobbies are philately, collecting picture postcard and books. Some
people are interested in modern architecture. They collect pictures showing
interesting architectural designs. Other are interested in photography. They
always take their cameras with them when they are on holiday.
A useful hobby is
collecting tape-recording. You may have recording of operas, folk-music or jazz
concert.
It is difficult to
describe all hobbies knows in the world. The main thing is that they help you
to obtain knowledge.
1.
Do
you collect… a)
tape-recordings
2.
Perhaps
you are… b) of
personal interests and ways to
spend one`s free time
3.
Do
you like…
c)stamps, stones, flowers or other
things
4.
There
are hundreds… d)
high seeing in towns
5.
The
most popular hobbies are…
e)interested in ballet
6.
A
useful hobby is collecting… f)
philately, collecting picture
postcards and books.
TASK 2
Read the text and
write if the sentence true or false.
Radio and televisions in Britain
Most families in
Britain have a radio set, though they say that they don`t listen to the radio very
often. BBC programs are on the air from six in the morning until twelve o`clock
at night. Among the programs are comments and discussions, interviews with
various people, broadcasts for school, plays, serious and light music. The main
news bulletins are followed by light music, short plays and sketches. A special
program consists mainly of informative talks and instructions in subjects, such
as foreign languages, gardening, cooking, education.
Television, which
is called TV or the tally, is very popular in Britain. Television programs are
broadcast every evening , and at certain times of the date too. Viewers are
able to watch “live” transmissions of different events, news, interviews,
educational programs, theatrical and musical performances and many other. Films
are televised, and some are specially made for television.
1)
BBC
programs are on the air from seven in the morning until ten o`clock at night.
2)
Among
the programs are not light music.
3)
A
special programs consists mainly of instructions in foreign languages,
gardening, cooking, education.
4)
TV
is not very popular in Britain.
5)
Television
programs are broadcast every evening.
6)
Viewers
are able to watch “live” transmission of different news.
TASK 3
Choose the best
heading from the list (A-H) for each part (1-6) of the article.
Coca-Cola
1)
The
Coca-Cola story begins in Atlanta, Georgia, in 1886. John S. Pemberton invents
a new drink . Two of the ingredients are the South American coca leaf and the
African cola nut.
2)
Pemberton
can`t think of a good name for the drink. Finally Dr. Pemberton partner Frank M. Robinson suggests the name Coca-Cola
and writes the new name in a special way – and that become the famous
trademark.
3)
Thirty
years later the famous Coca-Cola bottle design first appears. The style of the
bottle trademark are very important for the success of the drink.
4)
For
many years, they make only Coca-Cola. They only introduce new drinks – Fanta, Sprite and TAB – in the
1960s, and diet Coke in the 1982.
5)
The
recipe of Coca-Cola is a secret. IN 1985 the company does something almost
incredible. They change the recipe! But the public is very unhappy. And, soon
after, they bring back the original recipe: “Coca-Cola Classic”.
6)
Today
they sell Coca-Cola in 195 countries. Hundreds of millions of people, from
Boston to Beijing, drink it every day. It has the most famous trademark on the
world.
A) Bottle design
B)
Failure
of the drink
C)
Recipe
of Coca-Cola
D) Ingredients of Coca-Cola
E)
Original
drink
F)
New
drinks
G) Name of the drink
H) The most famous trademark
TASK 4
Read the text and choose
the best answer.
The Sighting
I will never
forget the first time I saw the glowing, orange lights in the night sky. I was
ten years old, and it was just after a late family dinner. It was my turn to
take out the garbage, so I was walking to the garage when it happened. I heard
a rumbling sounded like thunder, but there wasn`t a cloud in the sky.
I looked up and
that`s when I saw the light. They were orange and hovering in the sky above my
head. The hair on the back of my neck stood straight up, and a chill ran down
my spine.
It wasn`t the last
time I would see the lights. But years later, I found out that military
helicopters were being tested at the naval base near my house!
1.
The
lights in the sky were…
a)
Glowing
and white
b)
Orange
and bright
c)
Dim
and white
d)
Orange
and diffused
2.
What
was the child`s duty that day?
a)
To
clean the garage
b)
To
throw out the rubbish
c)
To
cook dinner
d)
To
pick up the garage
3.
The
child heard…
a)
Thunder
b)
Hooter
c)
Din
d)
Weeping
4.
The
sky was … that day
a)
Somber
b)
Cloudy
c)
Stormy
d)
Clear
5.
The
child was not …
a)
Scared
b)
Terrified
c)
Abducted
d)
Petrified
6.
What
did the light do above the child`s head?
a)
Soared
b)
Glittered
c)
Died
out
d)
Rumbled
TASK 5
Read a magazine
article and put them into the correct order
A.
His
mouth was diseased, and he bared his teeth aggressively. I was not quite sure
what to do.
B.
The
fishermen, who had seen all of this, were laughing so much that they could
hardly stand up.
C.
The
boat stopped some way from the beach, so we had to swim to the shore. The
monkeys did not seem to be afraid of us, so we assumed that they must be used
to humans coming to see them.
D.
Suddenly
the monkey leapt down from the tree, so I ran down the beach as fast as
possible with the monkey at my heels. In the end I only managed to escape by
running into the sea, leaving the monkey on the beach behind me.
E.
During
the trip, the fishermen told us that there were a lot of monkeys on a beach
only a few miles away. We asked if they could take us there, and half an hour
later, we arrived.
F.
I
went off down the beach on my own. I came up to a tree in which there was a
much larger monkey unlike the other, he did not seem to be at all friendly.
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Перспектива розвитку кар'єри
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.176-179), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми:
Впр.3, ст.176
Впр.3, ст.176
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.8, 3а, ст.179
Впр.8, 3а, ст.179
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.7, ст.178-179 - читати та перекладати
Впр.7, ст.178-179 - читати та перекладати
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.9, ст.179
Впр.10 ст.179
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
Впр.9, ст.179
Впр.10 ст.179
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал : Модальні дієслова - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи.Впр.9 ст.179 - письм., Впр.10 ст.179 - письм.
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Найпопулярніші професії в Україні.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.180-181), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми ст.180-181
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.180-181
Впр.2, ст.180-181
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.180 - читати та перекладати
Впр.1, ст.180 - читати та перекладати
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Написати ессе про важливість вчасного вибору професії (15 речень)
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
Написати ессе про важливість вчасного вибору професії (15 речень)
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал : Модальні дієслова - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи. Написати ессе про важливість вчасного вибору професії (15 речень).
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Повторення.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.166-181), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми ст.166-181
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.180-181 - повторення.
Впр.2, ст.180-181 - повторення.
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.180 - читати та перекладати - повторення.
Впр.1, ст.180 - читати та перекладати - повторення.
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Написати ессе про свою майбутню професію (15 речень)
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
Написати ессе про свою майбутню професію (15 речень)
5) Опрацювати граматичний матеріал на тему - Модальні дієслова, за допомогою easy-english.com,ua
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Вивчити граматичний матеріал : Модальні дієслова - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи. Написати ессе про свою майбутню професію (15 речень).
REVISION - ПОВТОРЕННЯ
REVISION - ПОВТОРЕННЯ
Тема: Career magic - Кар'єра
Підтема: Світ професій.
Мета:
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.167-169), електронні ресурси
Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will discuss the role of career in our life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати всі ЛО з теми:
Впр.5, ст.167
Впр.5, ст.167
2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.9, ст.168
Впр.9, ст.168
3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.4, ст.167
Впр.6, ст.168
Впр.4, ст.167
Впр.6, ст.168
4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.7, ст.168
Впр.8 ст.168
Впр.10 ст.169
Впр.7, ст.168
Впр.8 ст.168
Впр.10 ст.169
5. Заключна частина уроку:
Домашнє завдання - Homework: Вивчити Лексичні Одиниці з теми (ЛО). Повторити граматичний матеріал Герундій - за посиланням: easy-english.com.ua . Виконати всі тренувальні вправи.Впр.7 ст.168 - письм., Впр.8 ст.168 - письм., Впр.10 ст.169 - письм.
Комментариев нет:
Отправить комментарий