7 клас




Граматику Англійської мови можна вивчати за допомогою easy-english.com.ua


Тема: ВЕЛИКА БРИТАНІЯ : ЛОНДОН.

Підтема: Старовинний Лондон.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.130-132), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about London.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:



      Опрацювати ЛО з теми:
sovereign
residence
ceremonies
outskirts
apartments
a fabulous collection
monarchs

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.130
Впр.6, ст.132
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.130
Впр.4, ст.131
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр. 7, ст.132

5. Заключна частина уроку:
      Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua



ТемаВЕЛИКА БРИТАНІЯ : ЛОНДОН.

Підтема: Музеї Лондона.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.133-136), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about the museums of London.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:



     
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.132
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.133
Впр.4, ст.135
Впр.3, ст.134
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.5, ст.136

5. Заключна частина уроку:
      Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua



ТемаВЕЛИКА БРИТАНІЯ : ЛОНДОН.

Підтема: Визначні місця Лондона, узагальнення вивченого матеріалу.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник  (ст.136-138), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about London in general.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:



      
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.136
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4, ст.138
Впр.5, ст.138
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, 3ст.137
Впр.5, ст.138

5. Заключна частина уроку:
      Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми.
Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua



Тема: УКРАЇНА: КИЇВ.

Підтема: Київ в мініатюрі.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.142-144), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will start to learn everything about Ukraine.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати наступні ЛО з теми :
to see copies
recently
gorgeous picture
guide
signs
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.142
Впр.2, ст.142
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3, ст.143
Впр.4, ст.143
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.6, ст.144

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua



ТемаУКРАЇНА: КИЇВ.

Підтема: Визначні місця Києва.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.144-147), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about the sightseing of Kyiv.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
      

     Опрацювати наступні ЛО з теми:
boast
attraction
contains
frescoes
     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
         Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.144
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.145
Впр.3, ст.146
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4, ст.146
Впр.5, ст.147

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua:



ТемаУКРАЇНА: КИЇВ.

Підтема: Старовинний Київ. Поділ.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.147-150), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Kyiv.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи:



      
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2,3,4, ст.148
Впр.7, ст.149
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5, ст.148
Впр.6, ст.149
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.147
Впр.9, ст.150

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua



ТемаУКРАЇНА: КИЇВ.

Підтема: Серце столиці - Хрещатик

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.150-153), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Kyiv.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:

      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.150-153.
     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.150
Впр.3, ст.151
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.151
Впр.4, ст.152
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5, ст.152
Впр.7, ст.153

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua Впр.5, ст.152 - письм., Впр.7, ст.153 - письм.



ТемаУКРАЇНА: КИЇВ.

Підтема: Майдан Незалежності

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.153-155), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Kyiv.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи:Опрацювати нову лексику відповідно до ст.153-155.
     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.153
Впр.3, ст.154
Впр.6 ст.155
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.153 - читатаи та перекладати.
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4, ст.155
Впр.5, ст.155
Впр.7, ст.155

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua Впр.4, ст.155 - письм., Впр.5, ст.155 - письм., Впр.7 ст.155 - письм.



ТемаУКРАЇНА: КИЇВ.

Підтема: Київ та Лондон, узагальнення вивченого матеріалу.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.156-158), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Kyiv and London.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи:Опрацювати нову лексику відповідно до ст.156-158.
     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3, ст.156
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5, ст.158 - читатаи та перекладати.
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.156
Впр.2, ст.156
Впр.4, ст.157
Впр.6 ст.158

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua Впр.1, ст.156 - письм., Впр.2, ст.156 - письм., Впр.4 ст.157 - письм., Впр.6 ст.158 - письм.



Тема: SCHOOL LIFE - Шкільне життя.

Підтема: Шкільне життя.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.162-165), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your school life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи:Опрацювати нову лексику відповідно до ст.162-165.
     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.162
Впр.4, ст.164
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3, ст.163 - читатаи та перекладати.
Впр.5, ст. 164 - читати та перекладат
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.7, ст.165

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua Впр.7, ст.165 - письм.



Тема: SCHOOL LIFE - Шкільне життя.

Підтема: Вільний час.Соціальні проекти.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.166-172), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your school life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи:Опрацювати нову лексику відповідно до ст.166-172.

     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.166
Впр.6, ст.168
Впр.1, ст.169
Впр.2, ст.169
Впр.7, ст.172
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3, ст.166 - читатаи та перекладати.
Впр.4, ст. 167 - читати та перекладат
Впр.4, ст.170 - читати та перекладати
Впр.5, ст.171 - читати та перекладати
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5, ст.167
Впр.7, ст.168
Впр.6, ст.171
Впр.8, ст.172

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  - Впр.5, ст.167, Впр.7, ст.168, Впр.6, ст.171, Впр.8, ст.172 -  письм.



КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ЧИТАННЯ - READING

Інстркуція - уважно прочитати текст, зрозуміти зміст, виконати завдання до тексту.
Фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.


Mysterious Monster
At different times, thousands of people say that they have seen a large animal in the famous lake called Loch Ness in Scotland. For many centuries, people have tried to catch it. People who live there always talk about the mysterious animal in the lake, and many of them believe that it is still there today.
In 1933, John McGregor, a local businessman, saw that the lake began to bubble, and a huge animal with two humps came out of it.
After that, scientists examined the lake with underwater equipment and tried to find out what kind of animal lived there. Of course, they haven’t found it yet, because the lake is so deep and so dark.
Tourists from all over the world have visited Loch Ness, they hope to see the monster. They have even given it a nickname “Nessie”. Many people even show photos of the monster, but they are usually photos of the pictures of the monster. Scientists suppose that the Loch Ness monster is a dinosaur, which has survived since the Ice Age.
Here is a description of the monster:
  • Length: About 50 metres.
  • Body: With two humps.
  • Half horse, half snake and quite small.
  • Long and thin, like a giraffe.
  • Yellow-brown.
  • People think that it eats sheep on land and underwater plants.
  • Shy, doesn’t want to be seen.
  • Lives in the deepest and coldest parts of the lake about 1 km from the surface.
Завдання до тексту.
Exercise 1. Insert the words according to the text. – Доповнити речення відповідними словосполученнями.
have visited, haven’t found, tried, so deep and so dark, came out of it
  1. For many centuries people ... to catch it.
  2. The lake began to bubble and a huge animal...
  3. Of course they ... it yet.
  4. The lake is …...
  5. Tourists from all over the world ... Loch Ness.
Exercise 2. Доповнити речення.
  1. Loch Ness is in …
а)England b) Scotland     c) Wales
  1. Loch Ness is …
a) lake b) a river     c) a village
  1. Scientists examined the lake with
a) underwater equipment   b) computers    c) special ultrasound gadgets
  1. Tourists have given the monster a nickname
a)Locky b) Nessie   c) Lohnessi
Exercise 3. True or false. Правда (+) чи кривда (-)
  1. For many centuries, people have tried to catch the Loch Ness monster.
  2. No one believes that the Loch Ness monster is still in the lake today.
  3. In 1956, John McGregor, a local businessman, saw that the lake began to bubble.
  4. The lake is very deep.
  5. Many people show photos of the monster.
Exercise 4. Доповнити речення відповідно до тексту.
  • Length: About _______ (1)
  • Body: With two humps.
  • Half __________ (2), half snake and quite small.
  • Long and thin, like a giraffe.
  • Yellow-brown.
  • People think that it eats __________ (3) on land and underwater ________ (4).
  • Shy, doesn’t want to be seen.
  • Lives in the deepest and __________ (5) parts of the lake about 1 km from the surface.


КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ПИСЬМА - WRITING

I. Fill in the blanks with the following words. Use only one word in each space.
is visited           official  languages           round              by plane         collected          was awarded

1. There are 15 ……… in India and thousands of different dialects.
2. The girl …………. a prize for her English translation of the poem.
3. Last summer their family traveled …….Europe by bus.
4. The National Park ………. by thousands of tourists every summer.
5. He ……… his thoughts and began his report.
6. We went to Yakutsk ….  last month.

II. Put in the if needed.
1. …. Tower Bridge.
6. …. Windsor Castle
2. …...United Kingdom.
7. ….. United States of America
3. …. Westminster Abbey.
8. ….. New Zealand
4. …. Kremlin.
9. …..British Museum
5. …. Thames.
10. …. Finland

III.  Express the same using passive constructions.
1. In Bangladesh people celebrate New Year in April.
2.  Most people in the country speak English.
3. Joseph Turner painted this unforgettable landscape.
4. Our national team wins the game.
5. The girl cleaned the room yesterday.
6. The painter will draw his new picture next year.

IV. Write the words into two columns world combinations and its translations:
1. the official emblem
a. джунгли
2. the award ceremony
b. нацiональнiсть
3. to collect thoughts
c. мiжнародна зустріч
4. the jungles
d. поєднувати
5.  to connect
e. офіційна емблема
6. a small and quiet country
f. зібратися з думками
7. nationality
g. церемонія нагородження
8. an international meeting
h. невелика та тиха країна

V. Writing.
You want to send a Christmas card to your friend.
In the post card:
  • Congratulate your friend with Christmas
  • Tell about your news.
  • Ask your information about his/her news.
Write about 30-50 words
Remember the rules of writing greeting postcards.

UK, Tim Draft, 5 Elm Road, Cambridge, HP 27789



КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ТЕМАТИЧНИЙ - SPEAKING

Інстркуція - Write a paragraph about spending your leisure time at the theatre or at the cinema. Use the questions given below as a plan.
Фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.


1, What do you usually do at your leisure time (5 sentences)
2. Do you go to the cinema? What films do you like to watch there? (5 sentences)
3. Have you ever been to the theatre? What did you like about the performance? (5 sentences)
4. Is it easy to be an active participant of the theatrical performance or the film you watch? (5 sentences)





Тема: SCHOOL LIFE.

Підтема: Англійська мова - мова спілкування.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.172-175), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your school life аnd English language.

3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:

      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи:Опрацювати нову лексику відповідно до ст.172-175.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.172
Впр.2, ст.173
Впр.5, ст.174
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:.
Впр.4, ст. 173 - читати та перекладатu
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.6, ст.174

5. Заключна частина уроку:

     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  - Впр.6, ст.174 -  письм.



КОНТРОЛЬНА РОБОТА – КОНТРОЛЬ РОЗУМІННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
Інструкція: проглянути тексти, зрозуміти зміст, виконати завдання, відповіді надіслати на вайбер за номером 063 989 89 03

Завдання 1. Зєднай назви із текстами.
A) JEANS
B) THE USA
C) MONSTERS OF THE SEA
D) OLYMPIC SIMBOLS
I) MARKO POLO
J) CHRISTMAS TREE

1.In 1850 a young man, Levi Strauss, came to California from Germany. California was famous for its gold. Many people were working there. They were looking for gold and needed strong clothes. First Levi Strauss sold canvas to workers.

2.One of the most famous statues in the world stands on an island in New York. This statue is the Statue of Liberty - a woman holding a torch. Visitors can go inside the statue.

3.The flag is white with five circles. The circles represent the five continents of Africa, Asia, Australia, Europe and North and South America. The circles are black, blue, green, red and yellow. The flag of every country in the games has at least one of these colours. 

4. People buy a Christmas tree and decorate it with toys, colored balls and little colored lights.On Christmas Eve people put their presents under the tree. When children go to bed, they put their stockings near their beds.

5.In recent years, shark meat has become a popular food in America. Too much fishing has begun to reduce the numbers of some kinds of shark. Some people say this is a good thing. Sharks kill about twenty-five people a year near the world’s beaches.

Завдання 2 true or false. Правда (+) чи кривда (-)
1. Many people around the world cannot honestly say they have heard of David Beckham.
2. He has become an icon for the twenty-first century.
3. David was born in Leytonstone, New York.
4. He has a wife from a Spice Girl.
5. David has played most of his career for Manchester United.

Many people around the world can honestly say they have heard of David Beckham. Both on and off the field he attracts an enormous amount of publicity and has become an icon for the twenty-first century. But what do we know about this British sporting hero's life and career?
David Robert Joseph Beckham OBE (born May 2, 1975) is an English footballer born in Leytonstone, London. He is a midfielder for Real Madrid and captain of the English national team. He is noted for the quality of his crossing and ability to hit free-kicks and corners, and also for his marriage to a Spice Girl. He has played most of his career for Manchester United (1995—2003)



Тема: SCHOOL LIFE - Шкільне життя.

Підтема: Англійська мова - мова спілкування.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.172-175), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your school life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.172-175
     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.172
Впр.2, ст.173
Впр.5, ст.174
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4, ст.173 - читатаи та перекладати.
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.6, ст.174
Впр.8, ст.175

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  - Впр.6, ст.174, Впр.8, ст.175 -  письм.



Тема: SCHOOL LIFE - Шкільне життя.

Підтема: Позашкільна діяльність.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.175-177), електронні ресурси

Хід уроку:

1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your school life.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Виконати наступні тренувальні вправи: Опрацювати нову лексику відповідно до ст.175-177
     2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.175
Впр.2, ст.176
Впр.4, ст.176
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3, ст.176 - читатаи та перекладати.
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.6, ст.177

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  . Впр.6, ст.177 -  письм.



REVISION - ПОВТОРЕННЯ.
Тема: ВЕЛИКА БРИТАНІЯ : ЛОНДОН.

Підтема: Старовинний Лондон.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.130-132), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about London.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:



      Опрацювати ЛО з теми:
sovereign
residence
ceremonies
outskirts
apartments
a fabulous collection
monarchs

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, ст.130
Впр.6, ст.132
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.130
Впр.4, ст.131
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр. 7, ст.132

5. Заключна частина уроку:
      Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua



REVISION - ПОВТОРЕННЯ.
ТемаВЕЛИКА БРИТАНІЯ : ЛОНДОН.

Підтема: Музеї Лондона.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.133-136), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will talk about the museums of London.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:


     
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.1, ст.132
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.133
Впр.4, ст.135
Впр.3, ст.134
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.5, ст.136

5. Заключна частина уроку:
      Домашнє завдання - Homework: Вивчити ЛО (лексичні одиниці - нові слова) з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua


Комментариев нет:

Отправить комментарий