1 клас


вітання








Граматику Англійської мови можна вивчати за допомогою easy-english.com.ua


ТемаFAMILY DINNER - Сімейний обід

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.80-81), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about our family dinner. We will learn many new words.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:


  family - сім'я
  dinner - обід
  cook - готувати
  teach - навчати
  make - робити
  a salad - салат
  chop - рубати, кидати
  add - додавати
  mix - перемішувати
  breakfast - сніданок
  meal - їжа
  bread - хліб
  butter - вершкове масло
  tea - чай
  milk - молоко
  bananas - банани
  apples - яблука
  grapes - виноград
  cheese - сир
  juice - сік
  nuts - горіхи
  pasta - макаронні вироби
  meat - м'ясо
  vegetables - овочі
  fish - риба
  fruit - фрукти
  food - їжа
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Тематика ситуативного спілкування: харчування, моя родина.
          Мовленнєві функції: називати членів родини, харчові продукти, дні тижня.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: 

Мовний інвентар - граматика, мовленнєві зразки:
       Тренуємось говорити фрази:
             We talk and eat. - Ми говоримо та їмо.
             We have fun. - Нам весело.
             Can you help me? - Чи можеш ти мені допомогти?

      3) Розвиток умінь читання - Reading:




      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.

5. Заключна частина уроку:
    Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео.

    

ТемаA MENU - Меню

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.82-83), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about our menu. And we will learn many interesting words.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
  healthy - здоровий
  unhealthy - нездоровий
  delicious - смачно
  meals - харчування
  sandwich - сендвич
  cupcake - кекс
  lollipop - льодяник
  hamburger - гамбургер
  menu - меню

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Тематика ситуативного спілкування: прийоми їжі, моя родина, харчування.
          Мовленнєві функції: називати харчові продукти, дні тижня, членів родини.
          Мовний інвентар - лексічний діапазон:
  family - сім'я
  dinner - обід
  cook - готувати
  teach - навчати
  make - робити
  a salad - салат
  chop - рубати, кидати
  add - додавати
  mix - перемішувати
  breakfast - сніданок
  meal - їжа
  bread - хліб
  butter - вершкове масло
  tea - чай
  milk - молоко
  bananas - банани
  apples - яблука
  grapes - виноград
  cheese - сир
  juice - сік
  nuts - горіхи
  pasta - макаронні вироби
  meat - м'ясо
  vegetables - овочі
  fish - риба
  fruit - фрукти
  food - їжа
  healthy - здоровий
  unhealthy - нездоровий
  delicious - смачно
  meals - харчування
  sandwich - сендвич
  cupcake - кекс
  lollipop - льодяник
hamburger - гамбургер
menu - меню

Мовний інвентар - граматика, мовленнєві зразки:
      Тренуємось говорити фрази:
            What's for breakfast? - Що на сніданок?
            What's for dinner? - Що на обід?
            We have one sandwich for dinner. - У нас один сендвич на обід.

      3) Розвиток умінь читання - Reading:



      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
У робочих зошитах скопіювати нову лексику.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео.




Тема: MY PETS - Мої домашні улюбленці.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.84-85), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about our pets. And we will learn many new English words.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:


      
a cat - кіт
a dog - собака
a parrot - папуга
a frog - жаба
a hamster - хом'як
a guinea pig - морська свинка
a rat - щур
a rabbit - кролик
a fish - рибка
nature - природа
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
         Тематика ситуативного спілкування: природа, домашні улюбленці.
        Мовленнєві функції: називати домашніх тварин, ставити запитання й відповідати на них.
        Мовний інвентар - лексічний діапазон:
a cat - кіт
a dog - собака
a parrot - папуга
a frog - жаба
a hamster - хом'як
a guinea pig - морська свинка
a rat - щур
a rabbit - кролик
a fish - рибка
nature - природа
         Мовний інвентар - граматика, мовленнєві зразки:
              Тренуємось ставити запитання та відповідати на них.
                  Have you got a cat? - У тебе є кіт?
                  I have got a cat. - У мене є кіт.
                  I have not got a cat. - У мене немає кота.
      3) Розвиток умінь читання - Reading:



      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
У робочих зошитах скопіювати нову лексику.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео.



Тема: I SEE SPRING! - Я бачу весну!

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.88-89), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about such a season of the year as - spring.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:






a cloud - хмара
a bird - пташка
rain - дощ
a rainbow - веселка
buds - бутони
puddles - калюжі
blossoms - цвісти
spring - весна
warm - тепло
nature - природа

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Тематика ситуативного спілкування: - природа.
          Мовленнєві функції: називати ознаки весни.
          Мовний інвентар - лексічний діапазон:
a cloud - хмара
a bird - пташка
rain - дощ
a rainbow - веселка
buds - бутони
puddles - калюжі
blossoms - цвісти
spring - весна
warm - тепло
nature - природа
weather - погода

       Мовний інвентар - мовленнєві зразки:
       Тренуємось говорити фрази:
          I see a bird. - Я бачу пташку.
          I can see a rainbow. - Я можу бачити веселку.
          I can see a cloud. - Я можу бачити хмаринку.

      3) Розвиток умінь читання - Reading:




      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
У робочих зошитах скопіювати нову лексику.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео.

               
 
Тема: MOTHER'S DAY - День Матері.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.90-91), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Mother's Day. Let's have a party! 
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
      

a greeting card - вітальна листівка
a present - подарунок
a cake - торт
flowers - квіти
give - давати
eyes - очі
hair - волосся
love - любити
happy - щасливий
Mother`s Day - День Матері
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Тематика ситуативного спілкування: моя родина, свята.
Мовленнєві функції: описувати матусю, вітати зі святом.
      Тренувальна вправа - Вправа 4 ст.91 (підручник) - Читаємо та описуємо свою матусю:
This is my mum. - Це моя матуся.
Her eyes are blue. - Її очі блакитні.
Her hair is brown. - Її волосся коричневе.
I love her. - Я люблю її.
We are happy! - Ми щасливі.

Мовний інвентар - лексічний діапазон:
a greeting card - вітальна листівка
a present - подарунок
a cake - торт
flowers - квіти
give - давати
eyes - очі
hair - волосся
love - любити
happy - щасливий

Mother`s Day - День Матері
    Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
     Тренуємось описувати свою матусю:
This is Lesia, my mum. - Це Леся, моя матуся.
She can cook, sing and play chess. - Вона вміє готувати, співати та грати у шахи.
Her favourite colour is green. - Її улюблений колір зелений.

I love my mum. - Я люблю мою матусю.

      3) Розвиток умінь читання - Reading:
          Тренувальна вправа - Впр.5, ст.91 (підручник):
This is Lesia, my mum. - Це Леся, моя матуся.
She can cook, sing and play chess. - Вона вміє готувати, співати та грати у шахи.
Her favourite colour is green. - Її улюблений колір зелений.
I love my mum. - Я люблю мою матусю.




      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
Тренувальна вправа - Впр. 6 ст.91 (підручник) - зробити привітальну листівку для своєї мами! Напиши:
Dear Mum!
Happy Mother's Day!
I love you!

5. Заключна частина уроку:
    Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео.



Тема: GARDEN BIRDS - Садові пташки.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.92 - 93), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about different garden birds. And we will learn many new English words.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
                  Продивитися відео та повторити кольори англійською мовою.




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
a swallow - ластівка
a starling - шпак
a blackbird - дрізд
a house sparrow - горобець
chick - курча
hatching - вилуплятись
egg - яйце
chicken - курка
hen - курка
      

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
          Тематика ситуативного спілкування: природа.
         Мовленнєві функції: називати весінніх птахів.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон:
a swallow - ластівка
a starling - шпак
a blackbird - дрізд
a house sparrow - горобець
chick - курча
hatching - вилуплятись
egg - яйце
chicken - курка
hen - курка
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.92, підручник)
      I see a house sparrow.
     I see a starling.
     I see a blackbird.
     I see a swallow.
      3) Розвиток умінь читання - Reading:
Виконуємо Впр.3 ст.93 (підручник) - читаємо нові слова:
chick - курча
hatching - вилуплятись
egg - яйце
chicken - курка
hen - курка





      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.5, ст.93 (підручник) -        Записуємо фразу та робимо малюночок до неї:
          In spring I can see a house sparrow, a swallow, a blackbird and a starling in my garden. 

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео.



Тема: INSECTS AND A SPIDER. - Комахи та павук.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.94 - 95), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about insects and a spider. And we will learn many new English words.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
                  Продивитися відео та повторити назви комах англійською мовою.

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.94-95.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: природа.
         Мовленнєві функції: називати комах і павука.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон:
an ant
a butterfly
a caterpillar
a dragonfly
a ladybird
a spider
a chrysalis
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.94, підручник)
      I see an ant.
     I see ladybird.
     I see spider.
     I see caterpillar.
     I see butterfly.
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.94 , Впр.2 ст.94, Впр.3 ст.94, Впр.4 ст.95, Впр.5 ст.95 (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.6, ст.95 (підручник) -        Записуємо фразу та робимо малюночок до неї.
         I see a ladybird, an ant, caterpillar, butterfly and a dragonfly. They are insects.
5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео.



Тема: HAPPY EASTER! - .Щасливого Великодня!

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.96 - 97), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Easter. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.96-97.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: свята в Україні та в англомовних країнах.
         Мовленнєві функції: Описувати свої дії, називати атрибути Великодня, вітати зі святом.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон:
Easter
an Easter basket
Easter eggs
an Easter cake
the Easter bunny
decorate
branches
cut out
stick
a ribbon
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.96, підручник)
    Easter is a holiday in spring.
    My family is at home.
    We make Easter cakes.
    We colour eggs.
    We decorate branches.  
    The Easter Bunny brings the Easter basket.
Впр.3 ст.97
Впр.4 ст.97
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.96 , Впр.2 ст.96, Впр.4 ст.97, Впр.5 ст.97 (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.6, ст.97 (підручник) -        Зробити великодню листівку та написати:
         Happy Easter!

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео. Впр.6, ст.97 (підручник) - Зробити великодню листівку та написати: Happy Easter!



Тема: EASTER EGG HUNT - .Пошуки крашанок.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.98 - 99), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Easter. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.98-99.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: свята в Україні та в англомовних країнах.
         Мовленнєві функції: Описувати свої дії, називати атрибути Великодня, вітати зі святом.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон:
Easter
an Easter basket
Easter eggs
an Easter cake
the Easter bunny
decorate
branches
cut out
stick
a ribbon
hunt
ground
stones
pillow
shoe
leaf
on
in
under
between
hide
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.1 ст.98, підручник)
 on the ground
in the basket
under the leaf
between the stones
Впр.3 ст.98
Впр.4 ст.98
Впр.5. ст.98
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.97 , Впр.2 ст.97, Впр.4 ст.98, Впр.5 ст.98 (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.6, ст.98 (підручник) - Записати у робочому зошиті фрази та зробити малюночок:
At Easter we hide eggs.
A red egg is in my green bag.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео. Впр.6, ст.98 (підручник) - Записати у робочому зошиті фрази та зробити малюночок:
At Easter we hide eggs.
A red egg is in my green bag.



Тема: SPRING FLOWERS - Весняні квіти.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.100 - 101), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about spring flowers. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.100-101.

 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: природа.
         Мовленнєві функції: Називати весняні квіти, описувати свої дії.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон:
a tulip
a daffodil
a snowdrop
a violet
smell
leaves
stem
roots
the life cycle
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.100, підручник)
I can see and smell a tulip.
I can see and smell a daffodil.
I can see and smell a snowdrop.
I can see and smell a violet.
Впр.1 ст.100
Впр.2 ст.100
Впр.3. ст.100
Впр.4 ст.101
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.100 , Впр.2 ст.100, Впр.3 ст.100, (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.5, ст.101 (підручник), та Впр.6 ст.101 - Записати у робочому зошиті фрази та зробити малюночок:
I can see and smell a tulip, a daffodil, a snowdrop and a violet.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику та засвоїти правила читання англійськиї літер та сполучень літер за допомогою навчальних відео. Впр.5, 6, ст.101 (підручник) - Записати у робочому зошиті фрази та зробити малюночок:
I can see and smell a tulip, a daffodil, a snowdrop and a violet.



Тема: GARDENING HELP - Допомога у саду.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.102 - 103), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about gardening help. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.102-103.
                                     
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: природаб дії.
         Мовленнєві функції: Називати садові інструменти, описувати свої дії.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2 ст.102
a watering can
a rake
a trovel
a lawn mower
sun
air
soil
cut the grass
dig the soil
rake the leaves
water the flowers
plant a seed
observe
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.102, підручник)
I can cut the grass.
I can dig the soil.
I can rake the leaves .
I can water the flowers.
Впр.3 ст.103
Впр.4 ст.103
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.102 , Впр.2 ст.102, Впр.4 ст.103, (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.5, ст.103 (підручник)- Записати у робочому зошиті фразу, доповнити її вашим улюбленим садовим інструментом та зробити малюночок:
My favourite garden tool is.......

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.5, ст.103 (підручник) - Записати у робочому зошиті фразу, доповнити її вашим улюбленим садовим інструментом та зробити малюночок:
My favourite garden tool is.......



Тема: EARTH DAY - День Землі.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.104 - 105), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about Earth Day. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.104-105.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: природа.
         Мовленнєві функції: Називати нашу планету, види смиття, описувати свої дії.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2 ст.104, Впр.3 ст.105
the Earth
Earth Day
celebrate
a planet
switch off the light
save water
pick up trash
paper
glass
metal
plastic
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.104, підручник)
I can plant a tree.
I can switch off the light .
I can save water .
I can pick up trash.
Впр.3 ст.105
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.104 , Впр.2 ст.104, Впр.3 ст.105, (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.4, ст.105 (підручник)- Записати у робочому зошиті фрази та зробити малюночок:
I love my planet.
I can save the Earth.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.4, ст.105 (підручник) - Записати у робочому зошиті фрази  та зробити малюночок:
I love my planet.
I can save the Earth.



Тема: At the park - У парку.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.106 - 107), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about our park activity. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.106-107.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: природа.
         Мовленнєві функції: Називати предмети в парку, описувати свої дії.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2 , 3ст.106
a park
ride a bike
play hopscotch
play ball
skip rope
a slide
a bin
a picnic table
a Ferris wheel
a roundabout
swings
chat
bench
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.1 ст.106, підручник)
can ride a bike.
I can  play ball.
I can play hopscotch.
I can skip rope .
I can chat on a bench.
Впр.2 ст.106
Впр.4 ст.107
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.106 , Впр.2 ст.106, Впр.3 ст.106, (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.5, ст.107 (підручник)- Записати у робочому зошиті фрази та зробити малюночок:
ride a bike.
play ball.
І skip rope.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.5, ст.107 (підручник) - Записати у робочому зошиті фрази  та зробити малюночок:
ride a bike.
play ball.
І skip rope.



Тема: We have a picnic - У нас пікнік.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.108 - 109), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about a picnic. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.108-109.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: природа, друзі, харчування.
         Мовленнєві функції: Називати предмети на пікніку, описувати свої дії.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2 , 3 ст.108, Впр.4 ст.109
a Frisbee
a cloud
ducks
food
watch the ducks
climb a tree
a picnic basket
a blanket
a first-aid kit
on
in
next to
above 
under

       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.108, підручник)
can watch the ducks.
I can  play Frisbee.
I can play music.
I can climb a tree.
Впр.1 ст.108
Впр.3 ст.108
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.108 , Впр.2 ст.108, Впр.3 ст.108, (підручник), Впр.5 ст.109.
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.6, ст.109 (підручник)- Записати у робочому зошиті фрази та зробити малюночок:
At the picnic we watch the ducks.
We play Frisbee.
We play music.
We climb trees.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.6, ст.109 (підручник) - Записати у робочому зошиті фрази  та зробити малюночок:
At the picnic we watch the ducks.
We play Frisbee.
We play music.
We climb trees.



Тема: REVISION - ПОВТОРЕННЯ
MY HOUSE - Мій будинок.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.64- 65), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your house. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.64-65.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: я, моя родина.
         Мовленнєві функції: Називати приміщення в будинку, місце знаходження предметів.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2  ст.64, Впр.3, 4, 5 ст.65
a bedroom
a bathroom
a living room
a kitchen
my
our
I
We

       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.3 ст.65, підручник)
This is my bedroom.
This is our bathroom.
This is our kitchen.
This is our living room.
Впр.4 ст.65
Впр.5 ст.65
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1 ст.64 , Впр.3 ст.65, Впр.4 ст.65, (підручник), Впр.5 ст.65.
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.6, ст.65 (підручник)- Записати у робочому зошиті фразy та зробити малюночок:
This is my house.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.6, ст.65 (підручник) - Записати у робочому зошиті фразy  та зробити малюночок:
This is my house.



Тема: REVISION - ПОВТОРЕННЯ
MY BEDROOM - Моя спальна кімната.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.66- 67), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your bedroom. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.66-67.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: я, моя родина.
         Мовленнєві функції: Називати предмети у спальні.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2  ст.66, Впр., 4, 5 ст.67
a bedroom
toys
clothes
things
books
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.4 ст.67, підручник)
These are my books.
These are my clothes.
These are my books.
These are my toys.
Впр.4 ст.67
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.2 ст.66 , Впр.3 ст.66, Впр.4 ст.67, (підручник), Впр.5 ст.67.
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.6, ст.67 (підручник)- Записати у робочому зошиті фразy та зробити малюночок:
These are my books.
These are my toys.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.6, ст.67 (підручник) - Записати у робочому зошиті фразy  та зробити малюночок:
These are my books.
These are my toys.



Тема: REVISION - ПОВТОРЕННЯ
MY  TOYS - Мої іграшки.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.68- 69), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your toys. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.68-69.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: іграшки, друзі.
         Мовленнєві функції: Називати іграшки.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2, 3  ст.68, Впр., 4, 5 ст.69
a spinner
a car
a dinosaur
a Transformer
a doll
a doll house
a toy
joy
bricks
trees
Yes, sure!
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
  Тренуємось говорити фрази (Впр.2 ст.68,Впр.6 ст.69 підручник)
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.2 ст.68 , Впр.5 ст.69, Впр.6 ст.69, (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.7, ст.69 (підручник)- Записати у робочому зошиті фразy та зробити малюночок:
My favourite toy is.....

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.7, ст.69 (підручник) - Записати у робочому зошиті фразy  та зробити малюночок:
My favourite toy is.....



Тема: REVISION - ПОВТОРЕННЯ
MY  CLOTHES - Мій одяг.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.70- 71), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your clothes. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.70-71.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: мої речі.
         Мовленнєві функції: Називати предмети одягу.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 2, 3  ст.70-71
jeans
a T-shirt
a dress
a skirt
a sweater
socks
put on
put away
       Мовний інвентар -  мовленнєві зразки:
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1, 2 ст.70 , Впр.3 ст.71, (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.4, ст.71 (підручник)- Записати у робочому зошиті фразy та зробити малюночок:
My favourite clothes are.....

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.4, ст.71 (підручник) - Записати у робочому зошиті фразy  та зробити малюночок:
My favourite clothes are.....



Тема: REVISION - ПОВТОРЕННЯ
 DAYS OF THE WEEK- Дні тижня.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.70- 71), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about your clothes. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.72-73
.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: дні тижня.
         Мовленнєві функції: Називати дні тижня.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр.1, 3, 4  ст.72-73
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1, 2 ст.72 , Впр.3 ст.73, (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.5, ст.73 (підручник)- Зробити календар і  записати нові слова:
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.5, ст.73 (підручник) - Зробити календар і  записати нові слова:
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday



Тема: REVISION - ПОВТОРЕННЯ
 CAN I HELP YOU?- Я можу тобі допомогти?

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.70- 71), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak how can we help each other. And we will learn many new English words. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Продивитися навчальне відео та скористатися підручником ст.74-75

.
 2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: 
          Тематика ситуативного спілкування: харчуванн, дії.
         Мовленнєві функції: Називати харчові продукти, свої дії, ставити запитання та відповідати на них.
         Мовний інвентар - лексічний діапазон: Впр. 3, 4  ст.74
Can I help you?
Yes, please!
Can You help me?
Yes, of course!
I water my flowers.
I clean my room.
I pick up my toys.
I vacuum.
I wash my dishes.
I make my bed.
I help my mum.
I'm glad to help!

      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконуємо Впр.1, 2, 3, 4 ст.74 - 75 (підручник).
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          У робочих зошитах скопіювати нову лексику.
          У робочих зошитах виконуємо тренувальну вправу - Впр.5, ст.75 (підручник)- Зробити календар. Впр.6 ст.75 - записати в зошит фрази та намалювати свої дії:
I help my mum.
I'm glad to help!


5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: вивчити нову лексику. Впр.5, ст.75 (підручник)- Зробити календар. Впр.6 ст.75 - записати в зошит фрази та намалювати свої дії:
I help my mum.
I'm glad to help!


Комментариев нет:

Отправить комментарий