4 клас




Граматику Англійської мови можна вивчати за допомогою easy-english.com.ua





ТемаMY CITYMY HOME
Підтема: Лондон - столиця Великої Британії
Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (cт.134-136), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we are going to speak about London.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
Опрацювати нову лексику з теми:



bridge
museum
underground
famous
city
town
double-decker
gallery
the Thames
British
England

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1.ст.134
      3) Розвиток умінь читання - Reading:  Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.2 ст.134-135
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступну тренувальну вправу:
Впр.3 ст.136

5. Заключна частина уроку:
    Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. 



ТемаMY CITYMY HOME
Підтема: Подорож містом
Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.137-138), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we are going to speak about our city. 
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:




4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати нову лексику з теми:
supermarket
market
cinema
theatre
circus
to have a walk round the city
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Мовленнєві зразки:
There is a...in the street/town.
Is there...? - Yes, there is./ No, there isn't.




          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, 3, 4 ст.137-138
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.137
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступну тренувальну вправу:
Написати 5 речень з новою лексикою.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи.



ТемаMY CITY - MY HOME

Підтема: Подорож містом

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.139-142), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim:Today we are going to speak about our city. 
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати нову лексику з теми:
behind
opposite
bank
post office
restaurant
on the left
on the right
down the street
      
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking:
Мовленнєві зразки:
Where is a food shop?
It's next to the gallery.
There are two cinemas down the street.
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1. ст.139
Впр.4,5 ст.141-142
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2,3 ст.139-140
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Прописати по 3 строки кожного нового слова.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи.



ТемаMY CITYMY HOME

Підтема: Вулиця, на якій я живу

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.143-145), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we are going to speak about your street. . 
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати нову лексику з теми:
street
bakery
library
bus stop
police station
side
lollipop
delicious
to find
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3с, 4 ст.145
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3а,b - ст.144
Впр.1,2 - ст.143
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing:
          Виконати наступні тренувальні вправи:
Написати 5 речень про свою вулицю, та як її знайти.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи.



ТемаMY CITYMY HOME

Підтема: Як зорієнтуватися у незнайомому місті

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник (ст.146-148), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we are going to speak about the city plan.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice: Опрацювати нову лексику з теми:
church
hospital
station
to turn
to cross
to pass
to go down
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2-3 ст.146-147.
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.146
Впр.4 ст.148
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
          Прописати нову лексику по три строки кожне слово.
          Написати 5 речень про свою прогулянку містом.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи.



Тема: NOW I CAN

Підтема: У подорож містом візьмемо з собою карту.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.152-153), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Revision.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати повторити всю лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2, ст.153
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.152
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.152 - записати речення у зошит.

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи.



Тема: NOW I CAN

Підтема: У подорож містом візьмемо з собою карту.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.154-155), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Revision.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати повторити всю лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички.
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр,4, ст.155
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3 ст.154-155
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5 ст.155

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи.



Тема: ON THE MOVE

Підтема: У подорож містом візьмемо з собою карту.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.156-159), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about different kinds of travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати повторити всю лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.156
Впр.2 ст.157
by plane
by train
by taxy
by car
by boat
on foot
to travel
to stay
trip

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр,4, ст.158
Впр.7 ст.159
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.156
Впр.2 ст.157
Впр.3 ст.158
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5 ст.158
Впр.6 ст.159
     5) Граматика - Вивчити ступені порівняння прикметників в англійській мові - граматику вивчаємо за допомогою easy-english.com.ua
Впр.4 ст.158

5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.5 ст.158 - письм., Впр.6 ст.159 - письм.



Тема: ON THE MOVE

Підтема: У подорож містом візьмемо з собою карту.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.160-162), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about different kinds of travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:

4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати повторити всю лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.160
to arrive
to leave
platform
information desk
on time
late
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр,2, ст.160-161
Впр.3,  ст.162
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.160
Впр.2 ст.160-161
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4 ст.162
Впр.5 ст.162
     5) Граматика - Вивчити Objective Pronouns - граматику вивчаємо за допомогою easy-english.com.ua

Впр.2 ст.161
me
you
him
her
it
us
you
them
Впр.5, ст.162 - затренувати граматичний матеріал.


5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.5 ст.162 - письм. Вивчити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua



Тема: ON THE MOVE

Підтема: Why travel.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.163-165), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати повторити всю лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.163
Нова лексика по темі:
a ticket
a passenger
a suitcase
agency 
way
change
different
means of transport
on business
for pleasure
to get to know
to learn
pleasant
view
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр,1, ст.163
Впр.5,  ст.165
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 ст.163 - читати та перекладати
Впр.3 ст.164
Впр.4 ст.165
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4 ст.165
  
 5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.4 ст.165 - письм. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  



Тема: ON THE MOVE

Підтема: Why travel.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.166-168), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати повторити всю лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.166
Нова лексика по темі:
a luggage
a ticket office
a timetable board
a bus station
an airport 
railway station
seaport
clerk
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр,3, ст.167
Впр.5,  ст.168
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 ст.166 - читати та перекладати
Впр.4 ст.168 - зробити діалог та читати голосно
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5 ст.168 - задати питання письмово.
  
 5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.5 ст.168 - письм. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  



Тема: ON THE MOVE

Підтема: Why travel.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.169-173), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.

3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:

      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати повторити всю лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.169
Нова лексика по темі:
tram
underground
trolley-bus
cheap
to miss
to catch
to take a train
to take a bus
pilot
check-in desk
airbus
journey
voyage
to board
beforehand
air hostess
mechanic
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр,2, ст.169
Впр.4,  ст.170
Впр.6 ст.173
Впр.7 ст.173
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 ст.169 - читати та перекладати діалог
Впр.5 ст.171-172 - читати та перекладати текст
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3 ст.170 -  письмово.
  
 5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.3 ст.170 - письм. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  



Тема: ON THE MOVE

Підтема: Why travel.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.174-178), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.


3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:
4. Основна частина уроку:

      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати нову лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.174
Нова лексика по темі:
tour
tourist
sight
royal
sightseeing
to go sightseeing
the guard

      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4b,  ст.178
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.174-175 - читати та перекладати текст
Впр.2, 3 ст.176 - читати та перекладати
Впр.4 ст.178
      4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 ст.176 -  письмово.
  
 5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.2 ст.176 - письм. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  


КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ЧИТАННЯ - READING



 Read the text – Прочитати текст:
My name is Jane. I get up at seven o’clock in the morning. I have breakfast at half past seven with my parents and sister. I like eggs and a cup of tea for breakfast.
I go to school at eight o’clock. I like Maths and English. I have lunch at twelve o’clock. I eat sandwiches and a banana or an apple. I go home  at two o’clock. I do my homework at five o’clock. I go to bed at nine o’clock.

I. Complete the sentences – доповнити речення:
1. Jane gets up at…
2. She has breakfast at…
3. She goes to school at…
4. Jane has lunch at…
5. She goes home at…
6. Jane goes to bed at…

II. Write true or false: правда(+) чи кривда(-)
1. Jane gets up at seven o’clock in the morning.
2. Jane likes apples for breakfast.
3. Jane has breakfast with her sister and brother.
4. Jane’s favourite school subjects are Maths and English.
5. Jane does her homework at five o’clock in the morning.
6. Jane usually goes to bed at nine o’clock.

III. Write what Jane usually eats and drinks. Написати що зазвичай їсть та пє Джейн.
1. Jane usually eats___________
2. Jane usually drinks_________

IV. Translate the last seven sentences. ПЕРЕКЛАД – 7 останніх речень.




КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ПИСЬМА - WRITING

Інструкція: виконати всі завдання, фото із своїми відповідями надіслати на вайбер за номером - 063 989 89 03

1.Обрати відповідний варіант:
1. It’s five past three.
a). 3:15      c). 3:05
b). 5: 05     d). 2:55
2. It’s half past five.
a). 4:30      c). 5:15
b). 12:15    d). 5:30
3. It’s quarter to four.
a). 4:15     с). 4:05
b) .3:45     d).3:15

2.Доповнити речення словами there is або there are:
1. _______________ some books on the shelf.
2. _______________ a school near my house.
3. _______________ a dog in the street.
4. _______________ two rooms in my flat.
5. _______________ many girls in the school.
6. _______________ four cups of tea on the table.

3.Доповнити речення відповідними словами : my, his, her, their, our, your.
1. Jane, please do ___________ homework.
2. I like ____________ new teacher of English.
3. She helps ___________ mother about the house every Sunday.
4 He does _____________ morning exercises every day.
5. We are helping ___________ father in the garden now
6. Bill and Ben love ____________ family very much. 



КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ ТЕМАТИЧНИЙ - SPEAKING

Інстркуція - Write a few sentences about your favourite season. Use the questions given below as a plan. -  Написати декілька речень про свою улюблену пору року. Використовуй запитання, які подані нижче, як план. Використовуй підручник (ст.98-108).
Фото із своїми відповідями надіслати на вайбер на номер - 063 989 89 03.

Приклад:
6.What season do you like and why?

Example:  I like winter because it's white and snowy.
                 I can ski in the park.



1.      What seasons do you know?
2.      What is the weather like in winter?
3.      What is the weather like in spring?
4.      What is the weather like in summer?
5.      What is the weather like in autumn?
6.      What season do you like and why?

7.      What season do not you like and why?



   КОНТРОЛЬНА РОБОТА - КОНТРОЛЬ РОЗУМІННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

   Інструкція: прослухати текст, виконати завдання до тексту. Під час прослуховування завдань до тексту зупиняйте відео паузою, щоб встигати записати відповідь.  Відповіді надіслати на вайбер за номером 063 989 89 03.







Тема: ON THE MOVE

Підтема: Why travel.

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.179-180), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.

3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати нову лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.179
Впр.3 ст.179
Нова лексика по темі:
straight
ahead
welcome
go along
cathedral
square
parliament
palace
buy
catch
come 
eat
fly
get
go
have
learn
read
tell
write
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1, 4, 5,  ст.179-180
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3 ст.179-180 - читати та перекладати неправильні дієслова
Впр.2, 3 ст.176 - читати та перекладати
Впр.4 ст.178
 4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.4 ст.180 -  письмово дати відповіді на запитання.
  
 5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.4 ст.180 - письм. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  



Тема: ON THE MOVE

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.181-183), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.

3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:


4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати нову лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. Виконати наступні тренувальні вправи: 
Впр.1 ст.181
Впр.2 ст.182
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1  ст.181
Впр.2 ст.182
Впр.4 ст 183
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1 ст.181 - читати та перекладати неправильні дієслова
Впр.2 ст.182 
 4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.5 ст.183 -  письмово дати відповіді на запитання.
  
 5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.5 ст.183 - письм. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  





Тема: ON THE MOVE

Мета: 
Ознайомлення учнів з новими ЛО;
Вдосконалення техніки Reading;
Вдосконалення техніки Writing;
Практикувати учнів у Listening (продивится іншомовне відео  - введення в іншомовну атмосферу);
Формувати комунікативні навички - Speaking;
Виховувати прагнення до знань.

Обладнання: робочий зошит, підручник ( ст.184-189), електронні ресурси

Хід уроку:
1. Привітання - Greeting: Good morning, pupils!
2. Повідомлення теми та мети уроку - Aim: Today we will speak about travelling. You will learn new words, do many exercises and practise your speaking and writing skills. Let's start our lesson.
3. Введення в іншомовну атмосферу, розвиток умінь аудіювання (Listening) - Warming up:



4. Основна частина уроку:
      1) Подання та відпрацювання лексичного матеріалу - Vocabulary Practice:
          Опрацювати нову лексику з теми: Записати кожне нове слово із перекладом в словнички. 
      2) Розвиток умінь мовлення - Speaking: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.1  ст.184
Впр.23ст.185
Впр.4 ст 185
Впр. 1, 2, 4, 7, 8 ст.186-189
      3) Розвиток умінь читання - Reading: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.3 ст.187-189 - читати та перекладати неправильні дієслова
Впр.6 ст.189 
 4) Розвиток умінь у письмі - Writing: Виконати наступні тренувальні вправи:
Впр.2 ст.185
Впр.9 ст.189
  
 5. Заключна частина уроку:
     Домашнє завдання - Homework: Вивчити нову лексику з теми. Виконати всі тренувальні вправи. Впр.2 ст.185, Впр.9 ст.189 - письм. Повторити граматичний матеріал за допомогою easy-english.com.ua  

Комментариев нет:

Отправить комментарий